fbpx
Gry i zabawy taneczne wspierające rozwój dziecka!

Dzieci uwielbiają się bawić. Wszyscy to wiemy. Jednak z naszych obserwacji wynika, że często nie wykorzystujemy w pełni potencjału jaki dają nam zabawy taneczne i ruchowe. Prowadzimy zabawy, ale czy mają one cel, poza zajęciem czasu? …

…a gdyby tak DAĆ DZIECIOM COŚ WIĘCEJ?

…gdyby pokazać naszym współpracownikom, przełożonym, rodzicom, że stać nas na więcej?

… gdyby pokazać, że możemy wspierać rozwój w tak bardzo atrakcyjny dla dzieci sposób, zamiast siedzieć w kole i prosić po raz kolejny o uspokojenie dzieci, które roznosi nadmiar energii?

NASZĄ MISJĄ JEST DOSTARCZENIE TOBIE NARZĘDZI, ABYŚ POPRZEZ TANIEC I ZABAWĘ
MÓGŁ/MOGŁA ROZWIJAĆ POTENCJAŁ SWOICH PODOPIECZNYCH.

Zbyt często powtarzasz te same zabawy? - koniec z powtarzalnością na zajęciach!


JAK UCZYMY?

4 KOMPETENCJE

Szkolenie podzielone jest na 4 moduły, w trakcie których skupiamy się na poznaniu zabaw tanecznych i ruchowych wzmacniających konkretne kompetencje dziecka:

 

MODUŁ 1

Pobudzanie kreatywności.

Pokażemy Ci, jak przy pomocy ruchu i muzyki pobudzić wyobraźnię dziecka, aby w przyszłości nie podążało za utartymi schematami.

 

MODUŁ 2

Zdolność do integracji z grupą.

Zdarza się, że niektórym dzieciom integracja z grupą sprawia trudności. Pokażemy Ci, jak poprzez zabawy ruchowe zintegrować Twoich podopiecznych.

MODUŁ 3

Budowanie pewności siebie – bycie liderem.

Nie każde dziecko jest stworzone do bycia przewodnikiem grupy. Jednak warto dać dzieciom możliwość POCZUCIA, że one też mogą być liderem grupy. Pozwoli to wzmocnić ich pewność siebie i doda skrzydeł.

MODUŁ 4

Kształtowanie świadomości ciała i przestrzeni.

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa do budowania wyższych kompetencji. Świadomość ciała i przestrzeni to jeden z istotnych elementów budujących poczucie bezpieczeństwa w dziecku.

 

CO JESZCZE?

Dodatkowo, uczymy też zabaw rozciągających oraz krótkiej techniki rozciągania, gdyż wiemy, że im wcześniej dzieci pobudzą swoje ciało do pracy, tym łatwiej będzie kształtować zdrowe nawyki w przyszłości.

 

 

PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA OTRZYMASZ CERTYFIKAT

Dlaczego warto?

 

Otrzymasz 60 zabaw, które przetestowałyśmy na dzieciach! To nasze 10 letnie doświadczenie, którym chcemy się z Tobą podzielić.

Nie tracimy czasu na teorię, lecimy z samą praktyką!

Zależy nam, abyś Ty również nie tracił czasu na zabawy pt. ‚zapychacze’ czasu, ale po szkoleniu zaczął wspierać kompetencje dziecka, które zaprocentują w przyszłości.

Otrzymasz skrypt, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na notowanie podczas szkolenia.

Otrzymasz certyfikat!

Zwiększasz swoją atrakcyjność
na rynku pracy (lub też dla obecnego pracodawcy)!

Podsumowując - ułatwiasz sobie życie ;-)

Skąd nasza pewność?

Paulina Piśkiewicz pracuje z dziećmi już od dekady! Razem z Adą Brzezińską połączyły swoją wiedzę w spójną całość, co dało efekt w postaci 'rozwojowo-tanecznego kompendium' do pracy z dziećmi. Paulina w swojej pracy chce pokazać, że taniec stanowi wspaniałe narzędzie do poznawania siebie, rozwijania świadomości ciała, umiejętności wyrażania emocji oraz wzmacniania pewności siebie. A do tego daje ogromną ilość energii i radości. Paulina to także wulkan energii, dzięki czemu zdobędziesz ogrom motywacji do dalszej pracy.

DOŁĄCZ TERAZ DO SZKOLENIA

Akademia Tańca RELIESE

ul. Przasnyska 6b, Warszawa,

12.09.2020, sobota

godz. 10.00 - 17.30

...LUB ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ PLACÓWKI!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych