fbpx

JAK MIEĆ WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE, JEDNOCZEŚNIE WYCHOWUJĄC SZCZĘŚLIWE DZIECKO?

KURS PRZEZNACZONY JEST DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI, KTÓRZY CHCĄ OTRZYMAĆ GOTOWE LEKCJE DO PRACY Z DZIEĆMI.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, postanowiłam podzielić się z szerszym gronem tym, co wypracowałam w przeciągu 10 lat pracy z dziećmi oraz nauczycielami (uczę moich metod innych nauczycieli). Stworzyłam kurs online Roar Dance - obudź w sobie Lwa!, skierowany do dzieci w wieku 3-7 lat! Są to 20-30 minutowe bajkowe lekcje tańca, gdzie uczę dzieci choreografii za pomocą opowiadań! Dzieci mogą spędzić czas w kreatywny i rozwijający sposób, natomiast rodzice - napić się kawy ;-)

KURS ZAWIERA 14 LEKCJI, KTÓRE ZACHWYCĄ TWOJE DZIECKO!

 Kurs Roar Dance – obudź w sobie Lwa! ma na celu:

POBUDZIĆ PASJĘ
DO RUCHU

Nasz system nauczania sprawia, że dzieci kojarzą zajęcia taneczne, jako przyjemne. Dzięki temu zaszczepiamy miłość do sportu.

 

ZORGANIZOWAĆ
CZAS DLA RODZICA

Zależy nam na zapewnieniu Państwu czasu, w trakcie którego będziecie mogli mieć chwilę na własne przyjemności (dzieci ćwiczą – Państwo mają czas)!

ZORGANIZOWAĆ
WSPÓLNY CZAS

Lekcje są propozycją na wspólne spędzenie czasu - Państwa z dzieckiem. Dzięki temu nie głowimy się, coś będziemy robić, ale możemy wspólnie poćwiczyć!

SPOŻYTKOWAĆ
DZIECIĘCĄ ENERGIĘ

Wiemy ile energii mają dzieci. Wiemy też, jak spożytkować ją w pozytywny sposób, a zarazem dostarczyć im potrzebną dawkę ruchu!

POBUDZIĆ
WYOBRAŹNIĘ

Lekcje prowadzone są w formie bajkowych opowiadań, dzięki czemu maksymalizujemy zaangażowanie i pobudzamy wyobraźnię.

 

POBUDZIĆ DO ROZWOJU

Zapewniamy wartościową rozrywkę Państwa dzieciom, która jednocześnie przyczyni się do ich rozwoju!

 

 

Czy wiesz,  że rodzice spotykają się z tymi samymi problemami,
które da się zminimalizować organizując dzieciom czas w odpowiedni sposób?

MOŻESZ PRÓBOWAĆ WALCZYĆ Z TYMI SYTUACJAMI NA WŁASNĄ RĘKĘ,
A MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z ROZWIĄZANIA, KTÓRE POMOGŁY JUŻ WIELU RODZICOM!

Co otrzymujesz po dołączeniu do kursu?

14 BAJKOWYCH LEKCJI TAŃCA

Każda z nich ma od 20 do 30 minut!
Liczba lekcji będzie się powiększać.

ROCZNY DOSTĘP

Liczba lekcji będzie rosła, natomiast Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat!

GWARANCJĘ RELAKSU...
...LUB SPALENIA KALORII :-)

W zależności, czy Twoje dziecko będzie tańczyło samo, czy z Tobą - zapewniam jedną z powyższych opcji :-)

Kurs aktualnie zawiera 14 lekcji.

Zobacz, jak wyglądają przykładowe lekcje od środka:

Skąd mam pewność, że moje metody działają?

 

Od 10 lat pracuję z dziećmi i wiem, ile szczęścia daje dzieciom taniec ze mną. Dzięki tańcu dzieci mogą się lepiej skoncentrować, wyciszyć, pożytkują swoją energię w dobrym celu. Dzięki temu, rodzice mogą mieć więcej czasu dla siebie.

 

Jestem też psychologiem, zakochanym w metodzie Integracji Sensorycznej, co pozwala mi dogłębnie zrozumieć dziecko i jego potrzeby. Jestem także mamą dwójki dzieci i rozumiem, jak ciężkie, w obecnym momencie, jest dla nas połączenie pracy, z zapewnieniem dziecku wartościowej rozrywki.

 

W pracy połączyłam więc moje pasje – taniec, psychologię oraz wiedzę z zakresu integracji sensorycznej. I oto mamy wynik mojej pracy  :-)

Zobacz, co o Roar Dance - obudź w sobie Lwa! sądzą Rodzice

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy!

Jeśli stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań – możesz go zwrócić w ciągu 30 dni! Wystarczy, że napiszesz do nas maila.

UWAGA! Po zapisaniu się, na swojego maila otrzymasz: login i hasło do zalogowania się na platformę. Jeżeli nie otrzymasz hasła, być może trafiło do SPAM lub innego folderu.

Co zrobić, jeśli nie mam hasła?

Należy wejść na stronę www.centrumekspresja.pl i kliknąć ZALOGUJ SIĘ w prawym górnym rogu. Jako LOGIN – podaj swojego maila, kolejno kliknij NIE PAMIĘTAM HASŁA.  Nowe hasło powinno ponownie przyjść na Twojego maila.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych