fbpx
RoarCast to bajki o przygodach Lwa Lolka, dla małych i tych dużych, dbających o swoje wewnętrzne dziecko.

 

Naszą misją jest pokazanie:

  • że każdy z nas jest wyjątkowy,

  • że kiedy mocno czegoś pragniemy to nie ma rzeczy niemożliwych,

  • że superbohater niekoniecznie musi latać oraz to,

  • że nawet Mikołaj ma prawo do bycia "niegrzecznym"!

Dziecko do 6 roku życia silnie buduje swoją podświadomość, czyli 'bazę', na której będzie podejmował wiele życiowych decyzji. Podświadomość przyjmuje to, co słyszy! To od nas zależy, czy powiemy: "Brawo, świetnie Ci poszło!", czy też "Znowu zrobiłeś to nie tak!"!

Dlatego Rodzicu, Nauczycielu, RoarCast to miejsce, w którym dziecko otrzyma wartościowy przekaz, który przyczyni się do prawidłowego kształtowania pięknego, małego Człowieka!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

NIEGRZECZNY MIKOŁAJ
(BAJKA O ZŁOŚCI)

Zostaw swojego e-maila, aby otrzymywać powiadomienie o nowych odcinkach:

.

Skąd pomysł na podcast z bajkami?

Cześć! Nazywam się Ada Brzezińska i jestem twórcą zajęć taneczno-rozwojowych Roar Dance - obudź w sobie Lwa! Wraz z cudownym zespołem instruktorów na co dzień dojeżdżamy do przedszkoli prowadząc zajęcia z dziećmi. Z wykształcenia dyplomowanym instruktor tańca sportowego, psychologiem, pedagogiem wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeutą Integracji Sensorycznej II stopnia. Jednak przede wszystkim jestem mamą dwójki przedszkolaków Ali i Janka.

 

Nasze zajęcia trwają 30 minut tygodniowo i czasami brakuje nam czasu, aby przekazać dzieciom wszystko, czego chcemy ich nauczyć. Dlatego powstały bajki!

W mojej rodzinie audiobooki umilają nam czas podczas jazdy samochodem. Co więcej, jako mama, nie zawsze mam siłę, by wieczorem przeczytać bajkę, a moje dzieci to uwielbiają.

 

Dlatego Rodzicu, Nauczycielu, głęboko wierzę, że RoarCast będzie wspierał dzieci w rozwoju, a Tobie, da chwilę wytchnienia i relaksu.

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia Roar Dance - obudź w sobie Lwa!

Sprawdź dodatkowe materiały:

Kreatywna gimnastyka

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych