fbpx

JAK MIEĆ WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE, JEDNOCZEŚNIE WYCHOWUJĄC SZCZĘŚLIWE DZIECKO?

JAK ZADBAĆ O DZIECKO W CZASIE, KIEDY MUSIMY PRACOWAĆ ZDALNIE?

...ORAZ JAK ZORGANIZOWAĆ SOBIE I DZIECKU WSPÓLNY CZAS, PODCZAS SIEDZENIA W 4 ŚCIANACH?

Drodzy Rodzice,

Wychodząc na przeciw naszej trudnej sytuacji, w której my rodzice, mamy za zadanie zorganizować naszym dzieciom czas 24 godziny na dobę, postanowiłam podzielić się z szerszym gronem tym, co wypracowałam w przeciągu 10 lat pracy z dziećmi oraz nauczycielami (tak, uczę moich metod innych nauczycieli).

Stworzyłam kurs Roar Dance – obudź w sobie Lwa!, którego zadaniem jest:

✅zapewnienie wartościowej rozrywki Państwa dzieciom, która jednocześnie przyczyni się do ich rozwoju!

zużycie nadmiaru energii dzieci oraz dostarczenie im koniecznej, codziennej dawki ruchu!

zapewnienie Państwu czasu, w trakcie którego będziecie mogli mieć chwilę na własne obowiązki (dzieci ćwiczą – Państwo mają czas)!

zorganizowanie wspólnego czasu – Państwa z dziećmi, dzięki czemu nie głowimy się, co dziś będziemy robić, ale możemy wspólnie poćwiczyć!

Zauważyłam, że rodzice w trakcie obecnej sytuacji spotykają się z tymi samymi problemami, które da się zminimalizować organizując dzieciom czas w odpowiedni sposób.

Dołącz do minikursu "W poszukiwaniu skarbów"
i skorzystaj z wyżej wymienionych wartości :-)!

Czas na przerobienie materiału – 3 dni.

Po zapisaniu na minikurs otrzymasz informacje na maila – Z LOGINEM I HASŁEM. Jeśli nie otrzymasz go w przeciągu 2 minut – sprawdź SPAM lub Ofert albo napisz do nas 🙂 centrumekspresja@gmail.com

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych